הוכרזו חמשת הפייינליסטיות באירוע SmartCamp ישראל

רפאל פוגל | 23/06/2010

שלב הגמר של תחרות ה-SmartCamp הישראלית ייערך מחר, יום חמישי ה-24 ליוני בבית יבמ בפתח תקווה.

חמשת החברות שהצליחו לסיים את המסע המפרך ולהגיע אל שלב הגמר הן: פודיוקייט ( Fooducate ), איוויגליו ( eVigilo ), וויבטר ( WAYbetter ), גרינלט ( Greenlet Technologies ), ו-פנורמיק פאואר ( Panoramic Power ).

חמשת הפיינליסטיות ייערכו סדרת פגישות ייעוץ פנימיות עם נבחרת המנטורים שלנו, ואחרי הצהריים יציגו את המצגת הסופית שלהם בפני חבר השופטים של SmartCamp ישראל וקהל המוזמנים לאירוע הגמר.

בפוסטים הקודמים כבר הרחבתי על כל אחת מחברות הסטארטאפ שהגיעו לשלבים המתקדמים של התחרות, ואת הפוסט הזה, אני רוצה להקדיש לעשרות המנטורים שהתגייסו לטובת הפרוייקט.

במהלך ההכנות לתחרות פנינו להמון אנשים נחמדים וביקשנו את עזרתם. רצינו שיישבו עם החברות הצעירות, יקשיבו לאתגרים שעומדים בפניהם וינסו לעזור ככל יכולתם ועל פי ניסיונם המקצועי.

לשמחתי הרבה, כמעט כולם נענו בשמחה. הצלחנו להרכיב נבחרת מרשימה של בכירי קהילת ההון סיכון, אנשי סטארטאפים שכבר עשו את זה, מנהלי פיתוח, ומנהלי מחשוב בכירים אשר מתאימים לאמץ את הסטארטאפים הצעירים, וכולם פינו מזמנם ויקדישו המון זמן יקר לעזור לחברות הצעירות.

מדובר ברשימה ענקית של אנשי מקצוע מעולים, ואני לא אעמיס עליכם עם רשימת שמות כה ארוכה. אנא לחצו על הקישור לעמוד המנטורים שלפניכם, ראו מה תחום התמחותו של אחד מהמנטורים שלנו, וזכרו כי האנשים האלו שמחים לעזור לסטארטאפים ישראלים צעירים.אני אומר להם תודה רבה כבר עכשיו.

במסגרת אירוע הערב של התחרות, אנו מתכננים גם מספר הרצאות מעניינות. בין המרצים נארח את: ד"ר גורודוט באנוור ( Dr. Guruduth Banavar ), סגן הנשיא וה-CTO של חטיבת השירותים הציבורים העולמית של יבמ ( Global Public Sector ), ואת סול סינגר ( Saul Singer ), מחבר רב המכר העולמי אודות תעשיית ההיטק של ישראל – StartUp Nation.

אז תודיעו בבית שאתם חוזרים מאוחר.

 

Feedפוסטים אחרונים
הסטארט-אפ פנורמיק פאואר ייצג את ישראל בתחרות ה-SmartCamp העולמית של יבמ
הוכרזו חמשת הפייינליסטיות באירוע SmartCamp ישראל
הוכרזה רשימת עשרת הפיינליסטים של תחרות SmartCamp ישראל
הסטארטאפים גרינלט, ג'וליפר וטרומדיה הם בין עשרת הפיינליסטים של סמרטקמפ ישראל
סול סינגר, מחבר הספר Start-up Nation, יהיה מרצה אורח בכנס SmartCamp הקרוב
הסטארטאפ Gnrgy מתל אביב עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
ד"ר גורודוט באנוור יציג את חזון עיר העתיד של יבמ בכנס SmartCamp
הסטארטאפ פנורמיק פאואר עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
הוכרזו עשרת המנטורים הראשונים ב-SmartCamp תל אביב
ענק מחשוב מחפש סטארטאפים ישראלים

Ibm3

Thepeople

Smartpilot_logo

Startupmania

Smart5

Debate