הסטארטאפים גרינלט, ג'וליפר וטרומדיה הם בין עשרת הפיינליסטים של סמרטקמפ ישראל

רפאל פוגל | 20/06/2010

בשבוע שעבר הסתיים שלב המיונים של תחרות ה-SmartCamp של יבמ, ו-10 חברות הסטארטאפ הישראליות שנמצאו מתאימות להעפיל לשלב הבא בתחרות העולמית, המשיכו לשלב הבא.

להזכירכם, שלב חצי הגמר של התחרות יתקיים בישראל ב-24 ביוני ואליו יעפילו חמשת הסטארטאפים הישראלים המתאימים ביותר לחזון ה-SmartPlanet של חברת IBM, חמשת הפיינליסטים ייבחרו מתוך עשר החברות שהצליחו להעפיל לשלב עשר הגדולות.

החברה שתגבור על ארבע המתחרות באירוע חצי הגמר ב-24 ביוני, תייצג את ישראל בשלב הגמר העולמי שייערך באירלנד.

הסטארטאפים גרינלט ( Greenlet Technologies ) , ג'וליפר ( Joliper ) , וטרומדיה ( TruMedia ) מצטרפים לשתי חברות נוספות שכבר העפילו לשלב הבא: Gnrgy ופנורמיק פאואר ( Panoramic Power ).

מחר נפרסם את שמות הסטארטאפים הנוספים שירכיבו את רשימת עשרת הגדולים.

trumediaטרומדיה, המצטרפת הטרייה לרשימת עשר החברות, מתמחה בניתוח צילומי וידאו של קהל אנושי, ושידור תכני מולטימדיה המתאימים לניתוח הוידאו שקולטת המצלמה. היישום עשוי להתאים לפרסומות אינטראקטיביות הפונות לקהל מסויים אותו מזהה המצלמה, לרשתות שיווק המזהות פרמטרים מסויימים אצל קונים פוטנציאלים, או קיוסקים של מידע.

greenletגרינלט ( Greenlet Technologies ) היא סטארטאפ המתמחה בפתרונות חיסכון בארגיה עבור מוצרי חשמל. הפיתרון של גרינלט, המשלב חומרה המתחברת בקלות לרשת החשמל ולמוצרים חשמליים שונים, משלב יכולות ניטור של כמות האנרגיה הנצרכת על ידי כל מכשיר, יכולות שליטה על אספקת החשמל, עבור אותו מכשיר, וחיבור לאפליקציות אינטרנט ומסדי נתונים ייחודים המסייעים בקביעת הפרופילים לצריכת אנרגיה נכונה לגבי כל מכשיר ומכשיר.

Joliperג'וליפר , הסטארטאפ החמישי שעולה לשלב חצי הגמר הישראלי, שואף להפוך את מכשיר הסלולאר שלנו למרכז בקרת אבטחה נייד, ומספק את היכולת להתחבר דרך המכשיר הנייד, מכל מקום שהוא ודרך הרשת הסלולארית, אל התמונות המשודרות מכמה מצלמות אבטחה המותקנות במיקום גיאוגרפי כלשהו.

באירוע הגמר של SmartCamp ישראל, שיתרחש ביום חמישי, ה-24 ליוני, בבית יבמ בפתח תקווה, ייחשפו חמשת הסטארטאפים בפני קבוצת מנטורים ישראלים מובילים, ואחרי כן יחזו שופטי התחרות במצגות קצרות של מייסדי החברות.

במסגרת האירוע אנו גם מתכננים מספר הרצאות מעניינות, ובין המרצים נארח את: ד"ר גורודוט באנוור ( Dr. Guruduth Banavar ), סגן הנשיא וה-CTO של חטיבת השירותים הציבורים העולמית של יבמ ( Global Public Sector ), וסול סינגר ( Saul Singer ), מחבר רב המכר העולמי אודות תעשיית ההיטק של ישראל - StartUp Nation.

באם נושא הסטארטאפים קרוב לליבכם, ואתם מעורבים באופן פעיל בעבודה בסטארטאפ ישראלי או מול סטארטאפ ישראלי מבטיח, אתם מוזמנים להירשם לאירוע ה-SmartCamp הקרוב, לעשות קצת נטוורקינג איכותי, להתרשם ממצגות חמשת הסטארטאפים שעלו לשלב הגמר, ולשמוע את הרצאותיהם של האורחים שלנו.

להרשמה לאירוע הגמר של SmartCamp ישראל

Feedפוסטים אחרונים
הסטארט-אפ פנורמיק פאואר ייצג את ישראל בתחרות ה-SmartCamp העולמית של יבמ
הוכרזו חמשת הפייינליסטיות באירוע SmartCamp ישראל
הוכרזה רשימת עשרת הפיינליסטים של תחרות SmartCamp ישראל
הסטארטאפים גרינלט, ג'וליפר וטרומדיה הם בין עשרת הפיינליסטים של סמרטקמפ ישראל
סול סינגר, מחבר הספר Start-up Nation, יהיה מרצה אורח בכנס SmartCamp הקרוב
הסטארטאפ Gnrgy מתל אביב עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
ד"ר גורודוט באנוור יציג את חזון עיר העתיד של יבמ בכנס SmartCamp
הסטארטאפ פנורמיק פאואר עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
הוכרזו עשרת המנטורים הראשונים ב-SmartCamp תל אביב
ענק מחשוב מחפש סטארטאפים ישראלים

Ibm3

Thepeople

Smartpilot_logo

Startupmania

Smart5

Debate