סול סינגר, מחבר הספר Start-up Nation, יהיה מרצה אורח בכנס SmartCamp הקרוב

רפאל פוגל | 13/06/2010

אני מאמין שרובכם המכריע כבר שמעתם על Start-up Nation, רב המכר האמריקאי שמתאר את הנס הכלכלי שחוללה ישראל בעולם הגלובלי, ומספר את סיפורה של תעשיית ההייטק והסטארטאפים המקומית.

Start-up Nation, שנכתב על ידי דן סנור ( Dan Senor ) וסול סזינגר ( Saul Singer ), מנסה להסביר כיצד הצליחה מדינת ישראל, עם כמה מיליונים תושבים בלבד, ללא משאבים טבעיים, קשיים דיפלומטים עצומים, ועם הסטוריה רצופת עימותים צבאיים ובעיות בטחוניות, להקים יותר חברות סטארטאפ מוצלחות מאימפריות תעשייתיות ופיננסיות כדוגמת סין, יפאן, קנדה או בריטניה.

כאשר התחלנו לתכנן את אירוע SmartCamp ישראל, שלב הגמר המקומי של תחרות הסטארטאפים העולמית של יבמ שמתרחשת בשבעה מוקדי הייטק גלובאלים, היה Start-up Nation תמיד ברקע. ההצלחה העצומה של הספר בארצות הברית, כאילו הרימה את הרף גם עבורינו ועבור הסטארטאפים הישראלים שיעפילו לגמר הישראלי.

הרי הסטארטאפ המנצח צריך לייצג באירלנד את כולנו, ולנסות לנצח את כל הסטארטאפים מכל העולם, בדיוק לפי הרוח של Start-up Nation.אנחנו צריכים להמשיך ולהראות שהיזמים הצעירים שלנו טובים יותר מהאנגלים, הצרפתים, הסינים או השוודים.

אני שמח לבשר שגם סול סינגר, אחד משני המחברים של Start-up Nation, החליט לסייע לנו, והסכים להרצות באירוע הגמר של SmartCamp שיתרחש ביום חמישי, ה-24 ליוני, בבית יבמ בפתח תקווה.

באירוע המיוחד, בו יחזו השופטים במצגות קצרות של חמשת הסטארטאפים שעלו לגמר הישראלי, גם ירצה ד"ר גורודוט באנוורDr. Guruduth Banavar ), סגן הנשיא וה-CTO של חטיבת השירותים הציבורים העולמית של יבמ ( Global Public Sector ).

במסגרת תפקידו בחברת IBM, אחראי כיום ד"ר באנוור על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיכולה חברת יבמ להעמיד לרשותם של גופים ציבוריים בעולם, והוא מתמקד בעיקר באג'נדה העתידית של יבמ למחשוב ערים חכמות ( Smarter Cities initiatives).

באם נושא הסטארטאפים קרוב לליבכם, ואתם מעורבים באופן פעיל בעבודה בסטארטאפ ישראלי או מול סטארטאפ ישראלי מבטיח, אתם מוזמנים להירשם לאירוע ה-SmartCamp הקרוב, לעשות קצת נטוורקינג איכותי, להתרשם ממצגות חמשת הסטארטאפים שעלו לשלב הגמר, ולשמוע את הרצאותיהם של מנכ"ל יבמ ישראל מאיר ניסנסון,  ד"ר גורודוט באנוור וסול זינגר ולהינות כמה שיותר.

----------------

להרשמה לאירוע הגמר של SmartCamp ישראל

starupnation

Feedפוסטים אחרונים
הסטארט-אפ פנורמיק פאואר ייצג את ישראל בתחרות ה-SmartCamp העולמית של יבמ
הוכרזו חמשת הפייינליסטיות באירוע SmartCamp ישראל
הוכרזה רשימת עשרת הפיינליסטים של תחרות SmartCamp ישראל
הסטארטאפים גרינלט, ג'וליפר וטרומדיה הם בין עשרת הפיינליסטים של סמרטקמפ ישראל
סול סינגר, מחבר הספר Start-up Nation, יהיה מרצה אורח בכנס SmartCamp הקרוב
הסטארטאפ Gnrgy מתל אביב עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
ד"ר גורודוט באנוור יציג את חזון עיר העתיד של יבמ בכנס SmartCamp
הסטארטאפ פנורמיק פאואר עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
הוכרזו עשרת המנטורים הראשונים ב-SmartCamp תל אביב
ענק מחשוב מחפש סטארטאפים ישראלים

Ibm3

Thepeople

Smartpilot_logo

Startupmania

Smart5

Debate