הסטארטאפ Gnrgy מתל אביב עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp

רפאל פוגל | 06/06/2010

GNRGYשלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp של יבמ עומד להסתיים השבוע, ובשבועיים הקרובים אפרסם את רשימת 10 חברות הסטארטאפ הישראליות שנמצאו מתאימות להעפיל לשלב הבא בתחרות העולמית.

להזכירכם, שלב חצי הגמר של התחרות יתקיים בישראל ב-24 ביוני  ואליו יעפילו חמישה סטארטאפים ישראלים המתאימים ביותר לחזון ה-SmartPlanet של חברת IBM.

חמשת הסטארטאפים שיעפילו לחצי הגמר יזכו לשרשרת פגישות עבודה עם 25 מנטורים ישראלים, ואחד מהם ייצג את ישראל בתחרות SmartCamp העולמית בחודש נובמבר, שם הוא יתחרה על התואר העולמי מול הסטארטאפ המנצח מבוסטון, לונדון, שטוקהולם, סן פרנסיסקו, דבלין וערים נוספות.

לאחר שכבר הודענו על עלייתה לשלב הבא של חברת פנורמיק פאואר, אני שמח להציג בפניכם עולה חדשה נוספת - חברת Gnrgy מתל אביב,  המפתחת מוצרי חומרה ותוכנה לניהול עצמי ומרכזי של רשת החשמל הביתית והעיסקית.

החברה מציעה מגוון שקעים חכמים המאפשרים חיסכון בעלויות החשמל של מוצרים קיימים, עמדות טעינה לרכבים חשמליים, ופתרונות תוכנה לניהול מקורות אנרגיה קונבנציונליים וחליפיים, כל זאת כפתרון משלים לתחום ה-Smart Grid (רשת החשמל העתידית) המקודם על ידי חברות האנרגיה והתשתיות בעולם.

כיום מעסיקה החברה מעל עשרה עובדים, מנהלת פעילות ראשונה בישראל, ארה"ב, סין ומכסיקו, וכבר מצהירה על מכירות של אלפי יחידות. כמו כן הודיעה Gnrgy על קיומם של מבחני שדה אצל מספר חברות חשמל גדולות ברחבי העולם ובכמה ארגונים גדולים, ובזמינותם של חמישהמוצרי מדף שונים, המכילים פתרונות חומרה ותוכנה.

לדברי אנשי Gnrgy, פתרונות ניהול האנרגיה מתוצרתה נהנים מיכולות "פלאג אנד פליי" , ומורכבים מיחידת ניהול רשת אלחוטית ומאוסף שקעים חכמים המתקשרים ביניהם באופן אלחוטי. הרשת מאפשרת ניהול מקבילי של כל מקורות האנרגיה המקומיים הן על ידי משתמש הקצה  והן על ידי חברות החשמל.

בשלב הראיונות של התחרות, הויפו אנשי החברה, כי המערכת של Gnrgy מאפשרת כיבוי מלא של כל צרכני האנרגיה במהלך הלילה או אד-הוק, שימוש במקורות אנרגיה חליפיים בשעות עומס, טעינת רכבים חשמליים בזמנים מועדפים, התאמת תוכניות צריכת חשמל על פי הרגלי הצריכה האמיתיים של המשתמש, ניתוב אספקת אנרגיה בין מקורות שונים, הפחתת פליטת גזי חממה, ניתוח צריכות זמן אמת, ואף הפקת דוחות סטטיסטיים אודות צריכת החשמל.

 

Feedפוסטים אחרונים
הסטארט-אפ פנורמיק פאואר ייצג את ישראל בתחרות ה-SmartCamp העולמית של יבמ
הוכרזו חמשת הפייינליסטיות באירוע SmartCamp ישראל
הוכרזה רשימת עשרת הפיינליסטים של תחרות SmartCamp ישראל
הסטארטאפים גרינלט, ג'וליפר וטרומדיה הם בין עשרת הפיינליסטים של סמרטקמפ ישראל
סול סינגר, מחבר הספר Start-up Nation, יהיה מרצה אורח בכנס SmartCamp הקרוב
הסטארטאפ Gnrgy מתל אביב עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
ד"ר גורודוט באנוור יציג את חזון עיר העתיד של יבמ בכנס SmartCamp
הסטארטאפ פנורמיק פאואר עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
הוכרזו עשרת המנטורים הראשונים ב-SmartCamp תל אביב
ענק מחשוב מחפש סטארטאפים ישראלים

Ibm3

Thepeople

Smartpilot_logo

Startupmania

Smart5

Debate