ד"ר גורודוט באנוור יציג את חזון עיר העתיד של יבמ בכנס SmartCamp

רפאל פוגל | 25/05/2010

אורח הכבוד והנואם המרכזי באירוע הגמר הישראלי של תחרות ה-SmartCamp יהיה ד"ר גורודוט באנוורDr. Guruduth Banavar ), סגן הנשיא וה-CTO של חטיבת השירותים הציבורים העולמית של יבמ ( Global Public Sector ).

במסגרת תפקידו בחברת IBM, אחראי כיום ד"ר באנוור על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שיכולה חברת יבמ להעמיד לרשותם של גופים ציבוריים בעולם, והוא מתמקד בעיקר באג'נדה של יבמ למחשוב ערים חכמות ( Smarter Cities initiatives).

אני לא מצליח להעלות על דעתי איש טכנולוגיה חשוב יותר אותו יכולים לפגוש חמשת הפיינליסטים שלנו, המנסים לפתח פתרונות Smarter Planet.

אנשי הסטארטאפים שיצליחו להגיע לאירוע הגמר של SmartCamp, כמו גם המנטורים, השופטים, אנשי הון הסיכון ואורחים נוספים, יוכלו ללמוד מד"ר באנוור כיצד עובד הענק הכחול אל מול הגופים הציבורים הגדולים בעולם, השואפים לבנות פתרונות מחשוב המתאימים לחזון ה-SmartPlanet וה-Smarter Cities, ואיך יכולים פתרונות של סטארטאפ ישראלי קטן להיכנס אל תוך פריימוורק ענק שישפיע על חייהם של מאות מיליוני מאזרחי העולם.

כדאי להזכיר כי לפני מנויו של ד"ר באנוור למשרת סגן הנשיא וה-CTO של חטיבת השירותים הציבורים העולמית של יבמ, היה ד"ר באנוור דירקטור הפיתוח של יבמ ריסרצ' בהודו, והקים את מעבדת המחקר של יבמ בבנגלור.

בימים הקרובים אנו נמשיך לפרסם את שמות הסטארטאפים הישראלים שכבר עברו את הסיבוב המוקדם של תחרות ה-SmartCamp ושמתוכם ייבחרו חמשת הפיינליסטים.

בנתיים, פתחנו גם את אפשרות הרישום לאירוע, עבור אורחים שאינם מתחרים בתחרות, ואם מעניין אתכם להגיע לאירוע ב-24 ליוני, לשמוע את המומחים, לראות את מצגות המתחרים ולעשות קצת נטוורקינג – אתם מוזמנים להירשם

 

Feedפוסטים אחרונים
הסטארט-אפ פנורמיק פאואר ייצג את ישראל בתחרות ה-SmartCamp העולמית של יבמ
הוכרזו חמשת הפייינליסטיות באירוע SmartCamp ישראל
הוכרזה רשימת עשרת הפיינליסטים של תחרות SmartCamp ישראל
הסטארטאפים גרינלט, ג'וליפר וטרומדיה הם בין עשרת הפיינליסטים של סמרטקמפ ישראל
סול סינגר, מחבר הספר Start-up Nation, יהיה מרצה אורח בכנס SmartCamp הקרוב
הסטארטאפ Gnrgy מתל אביב עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
ד"ר גורודוט באנוור יציג את חזון עיר העתיד של יבמ בכנס SmartCamp
הסטארטאפ פנורמיק פאואר עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
הוכרזו עשרת המנטורים הראשונים ב-SmartCamp תל אביב
ענק מחשוב מחפש סטארטאפים ישראלים

Ibm3

Thepeople

Smartpilot_logo

Startupmania

Smart5

Debate