הסטארטאפ פנורמיק פאואר עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp

רפאל פוגל | 18/05/2010

שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp של יבמ נכנס להילוך גבוה, ובשבועות הקרובים אפרסם את שמות חברות הסטארטאפ הישראליות שנמצאו מתאימות להעפיל לשלב הבא בתחרות העולמית.

להזכירכם, שלב חצי הגמר של התחרות יתקיים בישראל ב-24 ביוני  ואליו יעפילו חמישה סטארטאפים ישראלים המתאימים ביותר לחזון ה-SmartPlanet של חברת IBM.

חמשת הסטארטאפים שיעפילו לחצי הגמר יזכו לשרשרת פגישות עבודה עם 25 מנטורים ישראלים, ואחד מהם ייצג את ישראל בתחרות SmartCamp העולמית בחודש נובמבר, שם הוא יתחרה על התואר העולמי מול הסטארטאפ המנצח מבוסטון, לונדון, שטוקהולם, סן פרנסיסקו, דבלין וערים נוספות.

הסטארטאפ פנורמיק פאואר ( Panoramic Power ) ממושב קידרון, נוסד על ידי ד"ר דוד אלמגור ( David Almagor ), מי שהיה המייסד והמנכ"ל של חברת הסטארטאפ מיסטיקום ( Mysticom Semiconductor ), שגייסה כחמישים מיליון דולר עד שנמכרה בעסקת מניות לחברת טראנסוויץ'  ועל ידי  עדי שמיר ( Adi Shamir) בכיר לשעבר ב-AeroScout ,

אנשי פנורמיק פאואר מתמקדים בפיתוח פלטפורת חומרה ותוכנה שבשילוב סנסורים אלחוטיים תאפשר לארגונים גדולים להתקין טכנולוגיות smart grid על התשתית הקיימת בארגון. והפתרונות העתידיים שלהם אמורים לאפשר לאנשי הארגון לעקוב אחרי צריכת החשמל הפרטנית של מכשירים הזוללים חשמל, לחזות צריכת חשמל עתידית, ולסייע לאנשי ארגון גדול במאמצי החיסכון באנרגיה.  הפלטפורמה העתידית של פנורמיק פאואר, אמורה להוות בסיס לאפליקציות SmartGrid נוספות שיפותחו על פי הצורך ויועדו לחיסכון באנרגיה, חלוקת עומסים, חישובי תשלומים עבור צריכת אנרגיה, עמידה בעומסים ושימושים נוספים.

אם ברצונכם לעקוב אחרי תהליך המיון של תחרות ה-SmartCamp ולגלות ראשונים מי הסטארטאפ הישראלי השני שעבר את שלב המיון הראשוני, אל תשכחו להיכנס לאתר ה-SmartCamp הישראלי ביום חמישי הקרוב, ה-20 במאי.

 

Feedפוסטים אחרונים
הסטארט-אפ פנורמיק פאואר ייצג את ישראל בתחרות ה-SmartCamp העולמית של יבמ
הוכרזו חמשת הפייינליסטיות באירוע SmartCamp ישראל
הוכרזה רשימת עשרת הפיינליסטים של תחרות SmartCamp ישראל
הסטארטאפים גרינלט, ג'וליפר וטרומדיה הם בין עשרת הפיינליסטים של סמרטקמפ ישראל
סול סינגר, מחבר הספר Start-up Nation, יהיה מרצה אורח בכנס SmartCamp הקרוב
הסטארטאפ Gnrgy מתל אביב עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
ד"ר גורודוט באנוור יציג את חזון עיר העתיד של יבמ בכנס SmartCamp
הסטארטאפ פנורמיק פאואר עבר את שלב המיונים הראשון של תחרות ה-SmartCamp
הוכרזו עשרת המנטורים הראשונים ב-SmartCamp תל אביב
ענק מחשוב מחפש סטארטאפים ישראלים

Ibm3

Thepeople

Smartpilot_logo

Startupmania

Smart5

Debate